Taśma pakowa papierowa Ekologiczna

Taśma ekologiczna to wysokiej jakości taśma pakowa papierowa, która stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych taśm z polipropylenu. Pozwala wygodnie zaklejać kartonowe pudełka, aby zapewnić bezpieczeństwo przesyłanych, przewożonych lub magazynowych przedmiotów.

Taśma ekologiczna – dlaczego warto?

Taśma ekologiczna to bardzo wydajny produkt dedykowany do zaklejania papierowych kartonów (także tych wykonanych z makulatury). Taśma ekologiczna podlega recyklingowi, dlatego jest dużo bardziej przyjazna dla planety niż popularne taśmy polipropylenowe.

Można ją wygodnie przerywać ręcznie bez konieczności używania noża lub nożyczek. Jednocześnie jest wykonana ze specjalnego papieru, który jest mocny i odporny na działanie czynników zewnętrznych (promienie UV, niskie temperatury, wilgoć). Stanowi doskonałe zabezpieczenie nawet dla cięższych przedmiotów znajdujących się w pudełku.

Taśma ekologiczna – nasza oferta

W naszej ofercie dostępna jest papierowa taśma ekologiczna o szerokości 48 mm i długości 50 m. Jest to taśma pakowa wyprodukowana papierze KRAFT o unikalnej strukturze, który został pokryty warstwą kleju na bazie kauczuku syntetycznego (zawartość kleju 30 g/m2). Uniwersalna taśma ekologiczna z naszego sklepu ma kolor brązowy i pozwala estetycznie zakleić każdy karton. Doskonale sprawdzi się do domu, biura, magazynu, sklepu internetowego czy firmy kurierskiej. Klienci mogą wybrać pojedyncze rolki taśmy lub ekonomiczne zestawy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl