Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Folia stretch czarna

Wydajna czarna folia stretch stanowi uniwersalne zabezpieczenie dla wszelkiego typu przesyłek – zarówno standardowych paczek, jak i ponadgabarytowego towaru ułożonego na paletach. Zapewnia stabilność i bezpieczeństwo na czas przewozu. Jest produkowana z polietylenu, z wykorzystaniem niezawodnej metody wylewu szczelinowego typu CAST. W ten sposób powstaje funkcjonalny materiał ochronny i opakowaniowy, który znajduje zastosowanie w wielu różnych branżach.

Folia stretch czarna – charakterystyka

Czarna folia stretch wyróżnia się wysoką rozciągliwością (sięgająca nawet do 150 – 200%). Materiał jest bardzo kurczliwy, dlatego łatwo dostosować go nawet do przedmiotów o niestandardowych kształtach. Jednocześnie nie skleja się, co ułatwia szybkie i sprawne pakowanie ręczne. Wygodna w użyciu folia dostępna jest w wielu rozmiarach.

Cechą charakterystyczną czarnej folii stretch jest także jej nietransparentność. Mocne zabarwienie chroni przedmioty przed zabrudzeniami z zewnątrz i blaknięciem pod wpływem promieni UV oraz zapewnia najwyższą dyskrecję. Zapakowane rzeczy nie są widoczne dla osób postronnych, dlatego ciemna folia idealnie sprawdza się do pakowania na czas przewozu sprzętu RTV i AGD oraz innych wartościowych towarów, które są szczególnie narażone na kradzież.

Folia stretch czarna – zastosowanie

Ciemna folia stretch to uniwersalny materiał, który doskonale chroni towary przed wodą, zabrudzeniami i zniszczeniem oraz pozwala je stabilizować na czas przewozu. Wielofunkcyjność i wysoka wydajność użytkowania sprawiają, że czarna folia stretch chętnie jest wykorzystywana przez przedsiębiorstwa produkcyjne, firmy przewozowe i kurierskie, hurtownie, sklepy internetowe oraz osoby prywatne, które potrzebują sprawdzonego materiału do zabezpieczenia paczek na czas wysyłki.

Czarna folia stretch służy m.in. do:

  • zabezpieczania przesyłek przed rozpadaniem się,
  • stabilizowania większych ładunków ułożonych na paletach,
  • zabezpieczania paczek z drobnymi przedmiotami przed ich przypadkowym rozsypaniem się,
  • ochrony przed wodą, promieniami UV i zabrudzeniami w podróży,
  • zabezpieczania przedmiotów przed kradzieżą (ukrywa zawartość ładunku),
  • wspierania promocji marki (na folię można nanieść logo producenta, hurtowni czy sklepu internetowego).

Folia stretch czarna – nasza oferta

W ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór wytrzymałej folii przeznaczonej do pakowania ręcznego. Jest to folia stretch czarna o uniwersalnej grubości 23 mic, szerokości 500 mm / 50 cm oraz o różnych wagach rolek (m.in. 1 kg, 1,50 kg, 2 kg, 2,50 kg, 3 kg, 3,20 kg i 4 kg). Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi produktami i wybrania czarnej folii stretch dopasowanej do indywidualnych potrzeb.

Folia stretch czarna - skuteczny sposób na ukrycie zawartości przesyłek

Folia stretch czarna doskonale radzi sobie z kryciem zawartości przesyłek oraz skutecznie utrudnia identyfikację zapakowanych przedmiotów. Jest bardzo dobrym materiałem, służącym do pakowania przedmiotów, które mają dużą wartość – komputery, aparaty fotograficzne i sprzęty AGD/RTV. Zastosowanie czarnej folii stretch to gwarancja dyskretnego transportu towarów o dużej wartości. Wytrzymałość folii gwarantuje solidne zabezpieczenie produktów podczas ich przewozu oraz magazynowania.

Folia stretch czarna znajduje zastosowanie w branży kurierskiej. Jest również chętnie wykorzystywana przez sklepy internetowe zajmujące się sprzedażą wysokowartościowych produktów. Czarna folia stretch może służyć jako narzędzie do sprawnej segregacji oraz zarządzania stanami magazynowymi. Pakowanie określonego rodzaju produktów w wybrany kolor folii stretch znacznie usprawnia codzienne funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

Folia stretch to wielowarstwowa rozciągliwa folia polietylenowa. Jej właściwości pozwalają na dokładne owinięcie i zabezpieczenie pakowanego produktu. Folia stretch czarna sprawdzi się również jako zabezpieczenie ładunków zbiorczych i palet. Jest też znakomitym rozwiązaniem w przypadku konieczności zabezpieczenia przedmiotów o dużych gabarytach. Folia stretch jest uznawana za najbardziej opłacalny sposób pakowania produktów ze względu na wysoką wytrzymałość i miejsce, jakie zajmuje. Folia stretch jest bardzo cienka, dlatego też zajmuje bardzo małą przestrzeń, a jedną rolką można owinąć naprawdę sporo przedmiotów.

Folia stretch czarna - doskonałe krycie produktów

Folia stretch czarna jest wydajna i stanowi doskonałe zabezpieczenie produktów przygotowanych do wysyłki. Idealnie nadaje się do zabezpieczenia ładunków o różnych rozmiarach. Produkty lub grupy produktów zabezpieczone folią stretch to gwarancja stabilności podczas transportu. Folia stretch czarna to funkcjonalny materiał ochronny, który doskonale kryje produkty, uniemożliwiając tym samym rozpoznanie zawartości paczek przez osoby niepożądane. Znajduje ona zastosowanie w wielu różnych branżach.

Folia stretch czarna charakteryzuje się rozciągliwością sięgającą nawet do 200%. Kurczliwość folii sprawia, że idealnie dopasowuje się ona do kształtu pakowanego przedmiotu. Sprawdza się w każdej branży, w której konieczne jest szybkie, sprawne i skuteczne zapakowanie i zabezpieczenie produktów. Folia stretch czarna dostępna jest w wielu rozmiarach, co czyni ją jeszcze bardziej funkcjonalną. Dodatkowo folia czarna stretch to znakomite zabezpieczenie paczek przed zamoczeniem oraz zabrudzeniami. W słoneczne dni stanowi dla promieni UV barierę nie do przebicia. Folia czarna stretch może służyć również jako narzędzie marketingu. Wystarczy nanieść na folię logo producenta lub sklepu internetowego i reklama gotowa. Jest to znakomity sposób na rozpromowanie istniejącej marki.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi wariantami folii stretch czarnej oraz z innymi kolorami dostępnymi w naszym sklepie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl