Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Folia stretch czarna

Wydajna czarna folia stretch stanowi uniwersalne zabezpieczenie dla wszelkiego typu przesyłek – zarówno standardowych paczek, jak i ponadgabarytowego towaru ułożonego na paletach. Zapewnia stabilność i bezpieczeństwo na czas przewozu. Jest produkowana z polietylenu, z wykorzystaniem niezawodnej metody wylewu szczelinowego typu CAST. W ten sposób powstaje funkcjonalny materiał ochronny i opakowaniowy, który znajduje zastosowanie w wielu różnych branżach.

Folia stretch czarna – charakterystyka

Czarna folia stretch wyróżnia się wysoką rozciągliwością (sięgająca nawet do 150 – 200%). Materiał jest bardzo kurczliwy, dlatego łatwo dostosować go nawet do przedmiotów o niestandardowych kształtach. Jednocześnie nie skleja się, co ułatwia szybkie i sprawne pakowanie ręczne. Wygodna w użyciu folia dostępna jest w wielu rozmiarach.

Cechą charakterystyczną czarnej folii stretch jest także jej nietransparentność. Mocne zabarwienie chroni przedmioty przed zabrudzeniami z zewnątrz i blaknięciem pod wpływem promieni UV oraz zapewnia najwyższą dyskrecję. Zapakowane rzeczy nie są widoczne dla osób postronnych, dlatego ciemna folia idealnie sprawdza się do pakowania na czas przewozu sprzętu RTV i AGD oraz innych wartościowych towarów, które są szczególnie narażone na kradzież.

Folia stretch czarna – zastosowanie

Ciemna folia stretch to uniwersalny materiał, który doskonale chroni towary przed wodą, zabrudzeniami i zniszczeniem oraz pozwala je stabilizować na czas przewozu. Wielofunkcyjność i wysoka wydajność użytkowania sprawiają, że czarna folia stretch chętnie jest wykorzystywana przez przedsiębiorstwa produkcyjne, firmy przewozowe i kurierskie, hurtownie, sklepy internetowe oraz osoby prywatne, które potrzebują sprawdzonego materiału do zabezpieczenia paczek na czas wysyłki.

Czarna folia stretch służy m.in. do:

  • zabezpieczania przesyłek przed rozpadaniem się,
  • stabilizowania większych ładunków ułożonych na paletach,
  • zabezpieczania paczek z drobnymi przedmiotami przed ich przypadkowym rozsypaniem się,
  • ochrony przed wodą, promieniami UV i zabrudzeniami w podróży,
  • zabezpieczania przedmiotów przed kradzieżą (ukrywa zawartość ładunku),
  • wspierania promocji marki (na folię można nanieść logo producenta, hurtowni czy sklepu internetowego).

Folia stretch czarna – nasza oferta

W ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór wytrzymałej folii przeznaczonej do pakowania ręcznego. Jest to folia stretch czarna o uniwersalnej grubości 23 mic, szerokości 500 mm / 50 cm oraz o różnych wagach rolek (m.in. 1 kg, 1,50 kg, 2 kg, 2,50 kg, 3 kg, 3,20 kg i 4 kg). Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi produktami i wybrania czarnej folii stretch dopasowanej do indywidualnych potrzeb.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl